Nový začátek je často příležitost bilancovat něco předchozího. Podívali jsme se na to, jak jsme si jako škola v uplynulém roce 2022 vedli a vykouklo na nás pár zajímavých čísel, o které se s vámi rádi podělíme.

Lektoři

Bez lidí to prostě nejde. Ti, kteří mají největší zásluhu na tom, že můžeme poskytovat kvalitní výuku asijských jazyků, jsou lektoři. Máme ty nejproškolenější, které hlavně učení baví. A proto to bude bavit i vás.

Spolupracujeme s mnoha – někteří učí přímo ve škole a denně se vídáme, někteří se k nám přidali během své návštěvy v Česku a zůstávají s námi a se studenty v kontaktu v online výuce. I proto máme široký záběr a někteří naši lektoři Vás na začátku hodiny zdraví ze svých domovů až o 8 časových pásem dál.

A abychom poskytli možnost rozvíjet své jazykové dovednosti studentům všech úrovní až po ty nejvyšší, tak si potrpíme na velké zastoupení rodilých mluvčích.

Studenti

Lektoři jsou tu pro to, aby nabízeli své znalosti a dovednosti. Ale abychom vůbec mohli učit japonštinu, čínštinu a korejštinu, tak potřebujeme hlavně vás – studenty, zájemce a nadšence do asijských jazyků!

Každý lektor má přehled o svých studentech a na ty se soustředí. My jsme se ale zkusili podívat na studenty jako celek a spočítat, kolik se jich u nás loni vlastně učilo některý asijský jazyk.

Je vás spousta a jste skvělí. Děkujeme, že vás máme, jedině s vámi je to zábava!

Materiály

I když znalosti si předáváme hlavně na ose lektor-student, tak přece jen máme rádi i zpestření v podobě výukových pomůcek. Proto u nás už od roku 2016 můžete vybírat i z nabídky eshopu, který do Česka jako jediný v takovéto míře dováží učebnice, knihy a další radosti přímo z Asie.

A rádi ho rozšiřujeme, každý rok se snažíme přinést nové trendové kousky. Také jsme rádi, že jste si knihy oblíbili jako vánoční dárek a proto se každý rok před svátky pořádně zapotíme, abychom stihli vše dodat pod stromeček. A dělá nám to radost. Stejně jako nejvěrnější zákazníci, kteří se k nám vrací a nebojí se utratit za znalosti v papírové podobě většinu svého jmění, respekt!

Těšíme se, že v roce 2023 se k nám přidají další zapálení nadšenci do asijské kultury a jazyků a budeme společně bádat, rozšiřovat si znalosti a tím i obzory. Budete mezi nimi i vy?