Individuální výuka

Individuální výuka patří k nejefektivnějším a v současné době nejoblíbenějším způsobům studia cizího jazyka. Je vhodná pro jednotlivce i skupiny dvou studentů.

navrhněte výukový čas

zvolte si českého lektora nebo rodilého mluvčího

vyberte si z široké nabídky učebnic

řekněte nám, kde chcete studovat

zaměřte kurz přesně podle svých potřeb

sledujte svůj kurz v online portálu edookit

Individuální prezenční výuka

Studujte s námi čínštinu, japonštinu nebo korejštinu individuálně. Získáte tím řadu výhod a vaše studium nebude svázané tempem a časem skupinové výuky. Individuální výuku můžete zahájit kdykoli v průběhu celého roku a studovat můžete sami či se svým kamarádem. Parametry kurzu nastavíte při zahájení studia vy sami. Výuka se bude řídit vašimi požadavky a studijním plánem, který společně sestavíme na začátku kurzu.

Online výuka

Pokud nemůžete docházet na kurz do školy ani nemáte šanci se s lektorem potkávat, zvolte online výuku. Je to jednoduché - připojíte se doma nebo v práci v určený čas a studujete s lektorem online. Online výuka nabízí chat, audio i video a je tak plnohodnotnou alternativou ke skupinovým či individuálním kurzům. Výhodou ovšem je, že studovat můžete opravdu odkudkoli.

Studentský portál Edookit

Po celou dobu výuky budete mít zdarma přístup do online studentského portálu edookit, kde na vás budou pravidelně čekat zápisy z výuky i výukové audio a video materiály. Edookit je také komunikační nástroj, díky kterému může student  spolupracovat se svými kolegy či učitelem. Přístup do online systému získáte před zahájením výuky zdarma. Edookit je ke stažení také jako aplikace pro mobilní telefony.

Srozumitelné vyúčtování

Plánování individuálních hodin je bezpečné, protože zaplatíte jen ty hodiny, které skutečně proběhly a navíc nejpozději 24 hodin před plánovanou hodinou můžete další lekci bezplatně zrušit. Na konci kalendářního měsíce vám zašleme vyúčtování se splatností 14 dní. U individuální výuky rozlišujeme lekce s nerodilým mluvčím a s rodilým mluvčím a výuku pro dva studenty v kurzu.

Ceník prezenčních a online lekcí

Individuální lekce Skype lekce
Prezenční lekce Online lekce
Rodilý mluvčí Nerodilý mluvčí Rodilý mluvčí Nerodilý mluvčí
45 min 585 kč 540 kč 500 kč 500 kč
60 min 780 kč 720 kč 666 kč 666 kč
90 min 1170 kč 1080 kč 1000 kč 1000 kč

Máte kamaráda nebo partnera a chcete studovat ve dvou? Lekce na 45 minut stojí 300 Kč pro jednoho studenta. Cena delší výuky se odvíjí násobky od této částky.

Předplaťte si balíček hodin jako kredit

10 výukových hodin sleva 2%
20 výukových hodin sleva 5%
40 výukových hodin sleva 10%
60 výukových hodin sleva 13%

Předplacené hodiny platí 6 měsíců a nevyčerpané hodiny nelze převádět do dalšího období. Předplatné nelze hradit benefitovými poukázkami. Je balíček vaše volba? Kontaktujte nás přímo po mailu.

Chci poptat výuku

Vyplňte krátký formulář a my se vám ozveme.

Poptej individuální výuku

Chci se poradit

Chcete začít studovat, ale nejste si jistí detaily? Nevadí, ozvěte se nám a domluvíme termín společné konzultace. Určitě dospějeme ke zdárnému výsledku. Setkání obvykle trvá asi 20 minut.

Chci se poradit